Новини

keyboard_backspaceНазад

Школа е-урядування для представників громадських організацій регіону

Кількість перегляглядів:606 event

  5 травня на базі Волинського центру інновацій в е-урядуванні продовжила роботу Школа е-урядування для представників громадських організацій регіону у рамках швейцарсько-української програми “Електронне урядування задля підзвітності влади і участі громади” (“EGAP”).

  Слухачі ознайомилися із: Українсько-швейцарською програмою “Електронне урядування задля підзвітності влади і участі громади” (EGAP): завдання і компоненти. Розвиток е-урядування на місцевому та регіональному рівнях”; досвідом Єстонії в електронному урядуванні та електронному навчанні; платформою взаємодії громадян з місцевою владою (на прикладі платформи «Відкрите місто»); особливостями роботи платформ електронних петицій.

  Розглянули питання: надання адміністративних та електронних послуг, функціонування та автоматизації ЦНАП; інструментів е-урядування  та е-демократії та доступу до публічної інформації.

  Зі слухачами працювали викладачі -тренери Програми: Матвійчук Роман Михайлович - регіональний координатор програми  EGAP у Волинській області; Герасимчук Олена Борисівна - керівник Центру інформаційних технологій та комп’ютерного тестування, доцент кафедри документознавства і музейної справи історичного факультету СНУ імені Лесі Українки,  кандидат економічних наук; Наход Михайло Андрійович - старший викладач  кафедри політології та державного управління СНУ ім. Лесі Українки, голова Луцької міської ГО «Центр політичного аналізу та виборчогоконсалтингу», кандидат наук з державного управління, експерт програми EGAP у Волинській області; Павлюк Володимир Володимирович -  національний модератор сайту “Єдина система місцевих петицій” та Антонюк Микола Вячеславович - завідувач відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Волинського ЦППК.